28,80€

Ultra-Plus Curogan
[50007]

Ultra-Plus Curogan
Šios prekės laikinai neturime. HERM SPRENGER Curogan griežtas antkaklis Ultra-Plus

Norime pristatyti naujo dizaino HERM SPRENGER Ultra-Plus griežtą antkaklį su plokštele viduryje. Šis simetriškas dizainas funkcionalus ir estetiškas, keliantis pasitikėjimą, kadangi pagamintas pirmaujančios kokybiškų produktų šunims gamintojos. Ultra-Plus yra su D formos jungiamuoju žiedu, suteikiančiu judėjimo lankstumo, kai prikabintas pavadėlis. Antkaklio ilgis reguliuojamas, pridedant arba išimant narelius. HERM SPRENGER griežtų antkaklių dantukai yra užapvalinti, taip užtikrinamas maksimalus komfortas ir nėra galimybių pažeisti jūsų šuns odą.
HERM SPRENGER CUROGAN gaminiai mažina kailio dažymą, odos įbrėžimus ir alergines reakcijas. Apgalvotos gaminimo technologijos, nuolatinė kokybės kontrolė, puikūs specialistai ir aukčiausios kokybės medžiagos daro HS gaminius vertus Jūsų dėmesio. CUROGAN yra vario ir cinko lydinys-gaminiai iš jo patvarūs. Be nikelio, todėl išvengiama odos sudirginimų. Žiedai turi HS įspaudą, kuris užtikrina, jog nusipirkote originalų HS produktą.
HS Ultra griežtus antkaklius galima lengvai nuimti bei uždėti kaip ir bet kurį antkaklį, todėl šio tipo griežtus antkaklius itin lengva sureguliuoti pagal reikiamą ilgį. Antkaklis susegamas sustiprinta, patentuota nikeliuota cinko lydinio sagtimi, kuri išlaiko net 150 kg apkrovą. Teisingai parinkus narelių skaičių, atlaisvinus antkaklį, tarp spyglių ir kaklo turite galėti laisvai įkišti delną. Šio griežto antkaklio dizainas leidžia tolygiai paskirstyti spaudimą aplink visą šuns kaklą.

Rekomenduojama šunims iki 30 kg.

Galimi pasirinkimai:

Dydis:

Atsiliepimai
Gamintojai
Greita paieška
 
Naudokite raktinius žodžius prekės paieškai.
Sudėtingesnė paieška
Gamintojo informacija
HERM SPRENGER
HERM SPRENGER tinklapis
Kitos prekės
Rekomenduoti prekes
Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
HERM SPRENGER
Parse Time: 0.203s