• Tik internetu

Prima Dog Vištienos kramtukas

3,80 €
Su mokesčiais

Vištienos kramtukas

Kiekis
Išparduota


Vištienos kramtukas

SUPER PREMIUM KOKYBĖS VIŠTIENOS KRAMTUKAS

Be grūdų

Be kukurūzų

Be bulvių

Be kviečių

Kramtomieji kaulai ir vištienos krūtinėlės filė tame pačiame produkte

Sveikiems dantims

Taip pat tinka tingiems valgytojams

 „PrimaDog“ vištienos kaulų lazdelės yra tarsi saldainiai šunims: kramtomasis kaulas su neapdorota oda, susuktas sultingos vištienos krūtinėlės filė. Net tingiausias valgytojas negali atsispirti šioms skanioms lazdelėms! Jūsų šuniui bus malonu kramtyti, lazdelės taip pat valo dantis.

„PrimaDog“ skanukų asortimente esantys produktai yra puikūs norint paskatiniti savo šunį ar pasiimti su savimi į treniruotes. Neriebūs patiekalai būna kelių skonių. Maisto produktuose nėra pridėtinio cukraus ar kviečių. „PrimaDog“ skanėstai yra idealūs malonumo akimirkoms šalia įprastos dietos. Aplink lazdelę suvyniotos vištienos krūtinėlės filė yra džiovinta mėsa, visada duokite lakti daug vandens savo šuniui. Skanukai nepakeičia visavertės mitybos.

Pakuotės dydis: 100 g

SUDĖTIS

Vištienos mėsa, kramtukas (termiškai apdorota karvės oda)

ANALITINIAI KOMPONENTAI

Baltymai 75,0%, drėgmė 18,0%, riebalai 2,0%, pelenai 2,3%, ląsteliena 0,5%.

Skanukai yra subalansuotos mitybos priedas. Skanukų kiekis turėtų būti ne didesnis kaip 10% šuns dienos raciono ir neturėtų būti naudojamas maistui pakeisti. Visada turėkite šviežio geriamojo vandens. Ant pakuotės nurodyta tinkamumo laikas. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Po naudojimo uždarykite pakuotę.

Prima Dog
301020