• Tik internetu

Prima Dog Lazdelė su antiena

3,50 €
Su mokesčiais

Lazdelė su antiena

Kiekis
Išparduota


Lazdelė su antiena

ANTIENOS IR ODOS LAZDELĖ 13 CM

Be kukurūzų

Be bulvių

Be kviečių

Anties filė dengta kramtomoji lazdelė

Tinka skubantiems valgytojams ir šunims su jautriu skrandžiu

Sveikai burnai ir dantims

 „PrimaDog“ Anties kramtomosios lazdelės yra skanus kramtomasis kaulas, apsuktas sultingos ančių krūtinėlės filė. Kramtomieji kaulai yra pagaminti iš odos, kuri padeda išlaikyti jūsų šuns dantis švarius. Anties krūtinėlės filė suteikia šiam švelnumui ypatingą skonį.

„PrimaDog“ kramtomieji kaulai yra skanūs ir lengvi užkandžiai, kurie palaiko jūsų šunį aktyvų ir leidžia mechaniškai valyti dantis. Net skubantiemi valgytojams patiks kramtukais, aptrauktais filė! Lazdelė apvyniota ančių filė yra džiovinta mėsa, todėl įsitikinkite, kad visada duodate daug vandens savo šuniui. Kramtomosios lazdelės nepakeičia visavertės mitybos.

Pakuotės dydis: 100 g (11 vnt.)

SUDĖTIS

Neapdorotos odos, ančių, augaliniai baltymai, druska (0,2%).

ANALITINIAI KOMPONENTAI

Žali baltymai 70%, drėgmė 14%, žali pelenai 4%, žali pluoštai 3%, žali riebalai 0,3%.

TECHNOLOGINIAI PRIEDAI

Tirštikliai, konservantas.

Visada prižiūrėkite savo šunį, kai jis valgo kramtomuosius kaulus, ir užtikrinkite galimybę gauti geriamojo vandens. Siūlykite kramtyti kaulus kaip subalansuotos mitybos priedą. Kramtomųjų kaulų kiekis turėtų būti ne didesnis kaip 10% šuns dienos raciono ir neturėtų būti naudojamas maistui pakeisti. Nerekomenduojama šuniukams iki 4 mėnesių. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje

Prima Dog
300421