• Tik internetu

Prima Dog Putpelės kasneliai su gudobelių uogomis

3,80 €
Su mokesčiais

Putpelės kasneliai su gudobelių uogomis

Kiekis

Putpelės kasneliai su gudobelių uogomis

MINKŠTI SKANĖSTAI VISŲ DYDŽIŲ ŠUNIAMS

Pagaminta Europoje

Be grūdų

Be kukurūzų

Be bulvių

Be kviečių

Jokių kviečių, kukurūzų ar sojos

Pusiau drėgna konsistencija

Sultinga putpelių mėsa

Gudobelės uogos imunitetui stiprinti

Lašišos aliejus blizgančiam kailiui

Grūdų neturinti ir pusiau drėgna „PrimaDog“ putpelė su gudobelių uogomis yra skanūs, aukštos kokybės skanėstai jūsų šuniui. Kiekviename kąsnyje be sultingų putpelių yra gudobelės uogų. Manoma, kad gudobelių uogose gausu antioksidantų ir jos natūraliai palaiko bei sustiprina imunitetą. Šių skanukų sudėtyje taip pat yra  lašišų aliejus, kuris padeda išlaikyti jūsų šuns kailį blizgantį ir sveiką. Putpelės tinka ir daugeliui šunų, kurių virškinimo sistema yra jautri

Pakuotės dydis: 150 g

SUDĖTIS

Dehidruoti putpelių baltymai 30%, geltonieji žirneliai, skystas daržovių krakmolas, kolagenas, 5% paukštienos kepenėlių kruopos, 1% džiovintų gudobelių uogų, lašišos aliejus. Su natūraliais konservantais: citrinos rūgštimi (E 330), DL-obuolių rūgštimi (E 296).

ANALITINIAI KOMPONENTAI

Žali baltymai 29,0%, žali riebalai 6,0%, drėgmė 17,0%, žali pelenai 6,5%, žalia ląsteliena 2,0%, kalcis 1,2%, fosforas 1,0%, natris 0,3%. Metabolizuojama energija: 3160 kcal / kg.

Skanukai yra subalansuotos mitybos priedas. Skanukų kiekis turėtų būti ne didesnis kaip 10% šuns dienos raciono ir neturėtų būti naudojamas maistui pakeisti. Visada turėkite šviežio geriamojo vandens. Ant pakuotės nurodyta tinkamumo laikas. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Po naudojimo uždarykite pakuotę.

Prima Dog
130321