• Tik internetu

Prima Dog Ėriuko kasneliai su šaltalankiais

3,20 €
Su mokesčiais

Ėriuko kasneliai su šaltalankiais

Kiekis

Ėriuko kasneliai su šaltalankiais

MINKŠTI SKANĖSTAI VISŲ DYDŽIŲ ŠUNIAMS

Pagaminta Europoje

Be grūdų

Be kukurūzų

Be bulvių

Supermaistas

Be kviečių

Jokių kviečių, kukurūzų ar sojos

Traškus

Sultinga ėrienos mėsa

Taip pat jautriems šunims

Šaltalankiai turi antioksidacinį poveikį

Grūdų neturinti ir traški „PrimaDog“ ėriena su šaltalankiais yra mėsingi ir aukštos kokybės skanėstai jūsų šuniui. Visi „Wild Bites“ asortimento produktai buvo praturtinti supermaistu. Kiekviename kąsnyje, be sultingos ėrienos mėsos, yra šaltalankių. Šaltalankiai pasižymi antioksidaciniu poveikiu ir yra puikus vitamino C šaltinis. Ėriena tinka ir daugeliui šunų, kurių virškinimo sistema yra jautri.

Šie skanukai yra puikus treniruočių skatinimas, nes jie turi mažai riebalų ir yra labai mėsingi. Jų sudėtyje nėra kviečių, kukurūzų ar sojos.

Pakuotės dydis: 100 g

SUDĖTIS

Dehidruoti ėriuko baltymai 55%, geltonieji žirniai, ėriukų riebalai (konservuoti su tokoferoliais) 6%, hidrolizuoti ėrienos baltymai 5%, džiovinti obuolių minkštimai, džiovinti šaltalankiai - 4%, džiovinti pastarnokai, alaus mielės.

ANALITINIAI KOMPONENTAI

Žali baltymai 27,0%, žali riebalai 10,0%, drėgmė 10,0%, žali pelenai 8,0%, žalia ląsteliena 4,5%, kalcis 1,6%, fosforas 1,3%, natris 0,3%. Metabolizuojama energija: 3 385 kcal / kg.

Skanukai yra subalansuotos mitybos priedas. Skanukų kiekis turėtų būti ne didesnis kaip 10% šuns dienos raciono ir neturėtų būti naudojamas maistui pakeisti. Visada turėkite šviežio geriamojo vandens. Ant pakuotės nurodyta tinkamumo laikas. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Po naudojimo uždarykite pakuotę.

Prima Dog
100321