• Tik internetu

Prima Dog Silkės kasneliai su gvazdikėliais

3,20 €
Su mokesčiais

Silkės kasneliai su gvazdikėliais

Kiekis
Išparduota


Silkės kasneliai su gvazdikėliais

MINKŠTI SKANĖSTAI VISŲ DYDŽIŲ ŠUNIAMS

Pagaminta Europoje

Be grūdų

Be kukurūzų

Be bulvių

Supermaistas

Be kviečių

Jokių kviečių, kukurūzų ar sojos

Traškus

Skani silkė

Supermaistas su gvazdikėliaiss sveikoms dantenoms

Be grūdų ir traškūs „PrimaDog“ laukinė silkė su gvazdikėliais yra mėsingi, aukštos kokybės skanėstai jūsų šuniui. Visi „Wild Bites“ asortimento produktai buvo praturtinti supermaistu. Kiekviename kąsnyje, be skanios silkės, yra gvazdikėlių. Manoma, kad gvazdikėliai palaiko sveikas dantenas ir turi antibakterinį poveikį. Silkė, kaip pagrindinis ingredientas, kuri daro skanukus tikru malonumu mėsą mylintirms šunims

Šie skanukai yra puikus treniruočių skatinimas, nes jie turi mažai riebalų ir yra labai mėsingi. Jų sudėtyje nėra kviečių, kukurūzų ar sojos.

Pakuotės dydis: 100 g

SUDĖTIS

Dehidratuoti silkių baltymai 55%, geltonieji žirniai, lašišų aliejus (konservuoti su tokoferoliais) 6%, hidrolizuoti silkės baltymai 5%, džiovinti obuolių minkštimai, džiovinti gvazdikėliai 4%, džiovinti pastarnokai, alaus mielės. Sudėtyje yra ES patvirtintų natūralių antioksidantų: tokoferolio ekstraktai iš augalinio aliejaus (1b306), askorbilo palmitatas (1b304) ir rozmarino ekstraktas.

ANALITINIAI KOMPONENTAI

Žali baltymai 28,0%, žali riebalai 10,0%, drėgmė 10,0%, žali pelenai 7,5%, žalia ląsteliena 4,5%, kalcis 1,2%, fosforas 0,9%, natris 0,5%. Metabolizuojama energija: 3 405 kcal / kg.

Skanukai yra subalansuotos mitybos priedas. Skanukų kiekis turėtų būti ne didesnis kaip 10% šuns dienos raciono ir neturėtų būti naudojamas maistui pakeisti. Visada turėkite šviežio geriamojo vandens. Ant pakuotės nurodyta tinkamumo laikas. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Po naudojimo uždarykite pakuotę.

Prima Dog
100321